آخرین خبرهاتدبیر ورزشیخبر داغ

نفرات برتر پنج وزن اول جام بین‌المللی کشتی در رشت مشخص شدند

جام بین‌المللی کشتیدر روز نخست مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد گیلان، نفرات برتر پنج وزن اول این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش تدبیرشرق، نخستین روز جام بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد رشت با معرفی اوزان نخست خاتمه یافت.

رقابت‌های کشتی فرنگی جام شاهد که از امروز در رشت و در رده سنی جوانان آغاز شده، در پایان مسابقات وزن ۵۵ کیلوگرم، هومرس آراکلیان از ارمنستان با غلبه برابر همه رقبای خود بر سکوی قهرمانی ایستاد، مهدی احمدی از ایران دوم شد، مهدی کمالی و علی نورایی دیگر کشتی گیران ایران به طور مشترک سوم شدند.

همچنین در پایان رقابت‌های وزن ۶۳ کیلوگرم، علی اصغرسام از ایران توانست عنوان قهرمانی را کسب کند تا مدال طلای این وزن را بر گردن بیاویزد. امید احمدی از ایران نیز دوم شد و رضا قیطاسی از ایران و وارژان آناتونیان از ارمنستان نیز به طور مشترک مقام سوم و مدال برنز را کسب کردند.

در رقابتهای وزن ۷۲ کیلوگرم نیز، رضا ساکی از ایران به مقام نخست دست یافت، غلامرضا فرخی دیگر کشتی‌گیر کشورمان دوم شد، محمدمهدی میری و سیدمرصاد یحیی‌پور دیگر کشتی گیران ایران به طور مشترک روی سکوی سوم این وزن قرار گرفتند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم، آریا نامجو توانست برابر همه رقبای خود غلبه کند تا مدال طلای این وزن را بر گردن بیاویزد، سیدهادی حسینی دوم شد، شاهد آخوندزاده از جمهوری آذربایجان به همراه محمدرضا الله بداشتی از ایران به طور مشترک سوم شدند.

همچنین در رقابتهای وزن ۹۷ کیلوگرم، شایان حبیب زارع از ایران به مقام قهرمانی و عنوان نخست دست یافت، محمدصادق عبداللهی دوم شد، حسین بالی و آرمین صالح نیز به طور مشترک در سکوی سوم قرار گرفتند تا تمامی مدالهای این وزن به کشتی گیران ایران تعلق گیرد.

پانزدهمین دوره رقابتهای کشتی فرنگی جام شاهد از صبح روز پنجشنبه در ۱۰ وزن و به مدت ۲ روز در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره شهدای رشت آغاز شده که این مسابقات روز جمعه با معرفی نفرات برتر اوزان ۶۰.۶۷، ۷۷.۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به پایان می‌رسد.

/فارس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا