امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

کلیدتدبیر مازندران، به رییس ستاد دکتر روحانی در این استان رسید

تاریخ انتشار : چهارشنبه ,۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۴۵
نخست  ←   سیاست   ←   کلیدتدبیر مازندران، به رییس ستاد دکتر روحانی در این استان رسید
هیات وزیران عصر دیروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور تشکیل جلسه داد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی در این جلسه با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، یاد و خاطره شهدای هفده شهریور را گرامی داشت.

در این جلسه گزارش کمیسیون اقتصاد در زمینه رفع موانع تولید و اشتغال و ایجاد تحرک اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد.

در این جلسه ‌همچنین سیدحسین هاشمی به عنوان استاندار تهران، آقای ربیع فلاح جلودار به عنوان استاندار مازندران و محسن پورسید آقایی به عنوان مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تعیین شدند و از تلاش‌های استانداران قبلی این دو استان نیز قدردانی شد.لازم به ذکر است ربیع فلاح در دوره انتخابات مسولیت ستاد دکتر روحانی دراستان مازندران را بر عهده داشت.

سیدحسین هاشمی نیز از دوره چهارم تا دوره هشتم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده شهرستان میانه حضور داشت که از دوره پنجم تا هشتم ریاست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را نیز بر عهده داشت.

سرپرست معاونت اداری و مالی و امور مجلس وزارت صنایع، معاون هماهنگی و امور استان‌ها و مجلس وزارت معادن و فلزات و عضو شورایعالی استاندارد کشور از دیگر سوابق هاشمی به شمار می‌رود.