امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

با حفظ سمت معاون ورزشی در چهارمحال و بختیاری؛

مولایی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان شد

تاریخ انتشار : سه شنبه ,۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۹
نخست  ←   ورزش   ←   مولایی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان شد
تدبیرشرق:افشین مولایی به عنوان سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان عصر امروز شنبه هفدهم شهریور ماه با حضور صاحب حجتی مدیر کل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان در سالن آمفی تئاتر این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم از زحمات محمد بابایی که به مدت 21 ماه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان را بر عهده داشت تقدیر و تشکر شد و افشین مولایی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان چهار محال بختیاری به عنوان سرپرست جدید این اداره کل منصوب شد.

نکته مهم این انتصاب این است که در حکم جناب مولایی آمده که ایشان می توانند با حفظ سمت سازمانی در استان چهارمحال و بختیاری در گیلان نیز سرپرست باشند.

اگر نگاهی به نقشه راه های کشور داشته باشیم می بینیم که فاصله ای در حدود 868 کیلومتری بین رشت مرکز گیلان و شهرکرد مرکز چهارمحال بختیاری وجود دارد، واقعا نمی دانیم جناب مولایی چگونه می خواهند این فاصله را هضم کنند و سیطره حکومتشان را بر هر دو استان داشته باشند.

واقعا چرا گیلان قحط الرجال شده است که باید اینگونه مزاحم افشین مولایی شوند.

نکته دیگر این انتصاب بسیار شبیه انتصاب 21 ماه پیش بابایی بود چرا که مولایی نیز به مانند مدیر کل قبلی گیلان اولین بار است که چنین سمتی را پذیرا می شود و تاکنون تنها در سمت معاون توسعه قهرمانی در اصفهان و معاون ورزشی در چهارمحال و بختیاری فعالیت نموده است.

بهرحال امیدواریم گیلان، این آزمایشگاه بزرگ برای مولایی خوش یمن باشد.