امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

خبر آنلاین

پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت درگذشت آیت الله طاهری خرم آبادی

تاریخ انتشار : یکشنبه ,۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۴
نخست  ←   سیاست   ←   پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت درگذشت آیت الله طاهری خرم آبادی
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی‏ درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سیّد حسن طاهری خرم‌آبادی را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی‏ با تسلیت درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سیّد حسن طاهری خرم‌آبادی‏، ضمن تجلیل از نقش این عالم بزرگوار در نهضت امام خمینی(ره) و همچنین حضور اثرگذار و وفادارانه ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تأکید کردند: تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت از شاخصه‌های برجسته‌ی این روحانی مجاهد و مبارز بود.
متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خبر درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سیّد حسن طاهری خرم‌ آبادی رحمة الله علیه را که پس از دوران طولانی بیماری رنجبار اتفاق افتاده است، با تأسف و تأثر دریافت کردم.
این عالم بزرگوار که از آغاز نهضت امام بزرگوار در صفوف مبارزه قرار داشت، در دوران پس از پیروزی نیز همواره دارای نقش اثرگذار بوده و در عرصه‌ های گوناگون فکری و سیاسی و جهادی، وفادارانه نقش آفرینی میکرد و تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت از شاخصه‌ های برجسته‌ ی این روحانی مجاهد و مبارز بود.
اینجانب تسلیت صمیمانه‌‌ی خود را به فرزندان و بازماندگان مکرّم و همه‌‌ی ارادتمندان و دوستان ایشان تقدیم می‌دارم و علو درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
سیّد علی خامنه ای
16/ شهریور/1392

/27212

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   0

1

نظرات خوانندگان

مهرداد سیف زاده یکشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
تست ارسال کامن انجام شد و نظرات براحتی بصورت ajax بر روی سایت قرار خواهد گرفت
0 0