امروز: شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

جنتی در جمع خبرنگاران:

فیس‌بوک را جزو مصادیق مجرمانه نمی‌دانم/ در فیس‌بوک عضو هستم

تاریخ انتشار : دوشنبه ,۲۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۴۳
نخست  ←   فرهنگ   ←   فیس‌بوک را جزو مصادیق مجرمانه نمی‌دانم/ در فیس‌بوک عضو هستم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر من فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که عضو آن هستند، ارتباطات سالم و درستی دارند.

به گزارش تدبیر شرق علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز جمعه در حاشیه مراسم ختم مادر محمدعلی نجفی که در مسجد نور برگزار شد، در خصوص عدم انتشار روزنامه هم‌میهن و پیگیری آن اظهار داشت: هنوز نرسیدم پیگیری کنم و آن را دنبال می‌کنیم اما دلیل این مسئله هنوز روشن نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه درباره مجرمانه بودن استفاده از فیس بوک نیز یادآور شد:‌ اینکه فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه بودن است، قابل بحث است. این مسئله را کمیته بررسی مصادیق مجرمانه بررسی می‌کند و تاکنون جلسه‌ای نداشته‌ایم.

وی اضافه کرد: فیس‌بوک یک شبکه اجتماعی است و به نظرم از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که در آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند. بنده در فیس‌بوک حضور دارم و کسانی که با من در داخل و خارج کشور ارتباط دارند در این روزها بحث عاشورا و مسائل مختلف آن را مطرح می‌کنند.

جنتی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز این کمیته بررسی مصادیق مجرمانه تشکیل جلسه نداده است و وقتی تشکیل جلسه داد در این زمینه‌ها صحبت می‌کنیم/فارس

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   0

1

نظرات خوانندگان

Ravi شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۲
این نظر وزیر با فرهنگ ما به اختلافات نظر موجود مابین پدر و پسر دامن بیشتری میزنه که بعدها صدای ساز آن بگوش میرسد..... دقیقا مثل این جریان: یارو رفته بود دزدی داشت قفل رو با اره میبرید وقتی پلیس اومد ازش پرسید چه میکنی؟- گفت : دارم ساز میزنم مامور گفت : چرا صدا نداره:!!!!!!!! دزده گفت :صداش فردا در میاد.....
0 0