امروز: شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

استاندار گيلان:

هرگز مانع تراشي در مسير سرمايه‏گذاري در استان را نمي‏پذيرم

تاریخ انتشار : دوشنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۵۱
نخست  ←   اقتصاد   ←   هرگز مانع تراشي در مسير سرمايه‏گذاري در استان را نمي‏پذيرم
استاندار گيلان صبح امروز با گروه سرمايه‏گذار خارجي ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش تدبیر شرق، در اين ديدار که کوچکي‏نژاد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي، روساي سازمان‏هاي صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارايي نيز حضور داشتند با سرمايه‏گذاران سوئدي در زمينه همکاري‏هاي دو جانبه در بخش‏هاي ساخت کارخانه توليد خانه‏هاي پيش ساخت، پالايشگاه نمايشگاه بين‏المللي، هتل، فرودگاه، راه‏آهن و جاده سازي بحث و تبادل و نظر شد .

دکتر محمدعلی نجفی استاندار گيلان در اين ديدار با بيان اينکه باتوجه به سياست‏هاي دولت تدبير و اميد بهبود وضعيت معيشيت مردم و توجه به اقتصاد اولويت نخست برنامه‏هايش است گفت: باتوجه به اين سياست هنر ما بايد جذب سرمايه گذار باشد .

وی تأکيد کرد: هرگز مانع تراشي در مسير سرمايه‏گذاري در استان را نمي‏پذيرم چرا که با کارآفريني و ايجاد اشتغال وضعيت اقتصادي مردم نيز بهبود مي‏يابد .

وي با اشاره به اينکه گيلان سرزمين فرصت‏هاست گفت: مردم گيلان به دنبال بهترين‏ها هستند از اينرو سرمايه‏گذاري‏هاي صحيح به خوبي در اين استان جواب مي‏دهد .

استاندار گيلان گفت: به عنوان مثال سرمايه‏گذاري در بخش گردشگري در گيلان به خوبي جواب مي‏دهد و مردم اين استان براي امکانات خوب، حاضرند پول خوب هم بدهند بخاطر اينکه همواره به دنبال بهترين‏ها بوده‏اند .

نماينده عالي دولت در گيلان در پايان مذاکرات مختلف و اصولي با سرمايه گذاران را در کنار فراهم کردن تسهيلات مورد نظر مهم قلمداد کرد و گفت: اگر از هر صد نشستي که با سرمايه گذاران گذاشته مي‏شود حتي يک نشست هم به نتيجه برسد در مسير پيشرفت استان بسيار مؤثر است و نبايد توقع داشت که حتما بايد همه اين جلسات به نتيجه برسد/ایسنا