امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

جشنواره فیلم کودک و نوجوان فرصتی برای ارتباط با دنیای کودکانه است

تاریخ انتشار : سه شنبه ,۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۶
نخست  ←   فرهنگ   ←   جشنواره فیلم کودک و نوجوان فرصتی برای ارتباط با دنیای کودکانه است
معاون صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: جشنواره فیلم کودک و نوجوانان برای ارتقای فرزندان این مرز و بوم کمک شایان توجه‏ای می‏کند.

معاون صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: جشنواره فیلم کودک و نوجوانان برای ارتقای فرزندان این مرز و بوم کمک شایان توجه‏ای می‏کند.

به گزارش تدبیر شرق، حواسی معاون صدا و سیماي مرکز گیلان در دیدار با رضا ثقتی دبیر اجرایی جشنواره فیلم کودک و نوجوانان گیلان که برای هماهنگی جهت اجرای هر چه بهتر جشنواره در صدا و سیما مرکز گیلان انجام شده بود افزود: جشنواره کودک و نوجوان باید بعنوان یک اتفاق بزرگ هنری دیده شود و تنها اکران فیلم را از آن انتظار نداشت .

وی با بیان اینکه این جشنواره‏ها فرصتی است که بزرگترها برای ارتباط با دنیای کودکان نگاه نافذتر و عمیق‏تری بیفکنند، افزود: این جشنواره‏ها سرمایه معنوی خوبی برای میزبانان آن است که از آن برای پویایی، حرکت، نشاط و بالندگی فرزندان استان گیلان بهره‏گیری شود.

حواسی ادامه داد: صدا و سیمای مرکز گیلان این جشنواره را از آن خود می‏داند و تمام قد در خدمت آن خواهد بود .

به گزارش تدبیرشرق صدا و سیمای مرکز گیلان یکی از نهادهای همکار در اجراي جشنواره فیلم کودک و نوجوان گیلان است که بیشترین همکاری‏ها را در بخش نماهنگ و زیرنویس تلویزیون، تهیه گزارش‏های خبری و فرهنگی، اختصاص برخی از برنامه‏های شبکه باران به جشنواره، راه اندازی نمایشگاه عروسک‏های شبکه باران در مجتمع خاتم الانبیاء (ص) در طول جشنواره از جمله همکاری این نهاد تاثیرگذار بوده است/ایسنا