امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

شهردار جدید رودسر معرفی شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه ,۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۲:۴۴
نخست  ←   جامعه   ←   شهردار جدید رودسر معرفی شد
اسماعیل صفری رئیس شورای اسلامی شهر رودسر در مراسم معارفه شهردار رودسر، با بیان اینکه مرم با حضور خود در انتخابات 24 خرداد ماه حماسه سیاسی را به بهترین شکل ممکن خلق کردند اظهار کرد:

روز گذشته شهردار جدید رودسر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی معرفی شد.

به گزارش تدبیر شرق، اسماعیل صفری رئیس شورای اسلامی شهر رودسر در مراسم معارفه شهردار رودسر، با بیان اینکه مرم با حضور خود در انتخابات 24 خرداد ماه حماسه سیاسی را به بهترین شکل ممکن خلق کردند اظهار کرد: هم اکنون زمان آن است تا با تعامل و همراهی جواب اعتماد مردم را و با برنامه‏ریزی درست و منطقی و گام‏های اساسی در جهت عمران و آبادانی شهر با توجه به پتانسیل های این شهر و حق مسلم مردم برداریم .

حجت‏الاسلام والمسلمین احمد عبدالله‏زاده امام جمعه رودسر در این مراسم با بیان اینکه ولایت فقیه و روحانیت در شهرستان رودسر مظلوم واقع شده است و از ولایت‏مدار بودن تنها برای رسیدن به پست و مقام استفاده می‏شود افزود: با توجه به سابقه دینی این شهرستان چرا به بحث نماز در ادارات اهمیت داده نمی‏شود و مصلای شهرستان به وضع کنونی باشد.

وی در ادامه از عملکرد نماینده شهرستان انتقاد کرد و گفت: باید تلاش و توجه بیشتری برای احقاق حق مردم در این شهرستان از سوی نماینده صورت بگیرد. 

وی خطاب به مسئولین شهرستان گفت: خدمت کردن به مردم عبادت است و مسئولان باید انتقادپذیر بوده و تنها دنبال تعریف و تمجید نباشید.

خداداد قنبرزاده شهردار جدید رودسر در این مراسم گفت: شهر رودسر دارای پتانسیل بسیار عالی در بخش‏های مختلف بخصوص نیروی انسانی و منایع است که متاسفانه شهر رودسر در تاریکی محض قرار دارد و باید برای برون رفت از این تاریکی تلاش‏ها مضاعف شود .

 قنبرزاده تاکید کرد: بنده وام‏دار کسی نیستم و هیچ گاه سیاست را وارد شهرداری نخواهم کرد.

وی تصریح کرد: برای رشد هرچه بیشتر شهر رودسر باید از سرمایه‏گذاران بخش خصوصی در این شهر حمایت ویژه‏ای شود تا شهر رودسر نیز با توجه به پتانسیل‏های عالی و همچنین نیروی انسانی زبده به حق واقعی خود برسد .

آقاجانزاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز در این مراسم گفت: مردم بهترین ارزیاب برای عملکرد دولتمردان هستند .

 در پایان از زحمات عیسی کاظمی شهردار سابق رودسر قدردانی و خداداد قنبرزاده شهردار جدید رودسر معارفه شد/ایسنا

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

2   0

2

نظرات خوانندگان

رفیع پرهیزکار سه شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۲
باسلام مهندس قبرزاده رابیش از17سال می شنایم فردی مدیر ومدبر وتوانمند است برایش آروزوی موفقیت دارم.
0 0