امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

اختصاصی تدبیر شرق

گزینه قطعی استانداری گیلان مهندس عبدالغفار شجاع هفته آینده معرفی می شود

تاریخ انتشار : چهارشنبه ,۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۰
نخست  ←   سیاست   ←   گزینه قطعی استانداری گیلان مهندس عبدالغفار شجاع هفته آینده معرفی می شود
شنیده ها حاکیست با توجه به سابقه مهندس عبدالغفار شجاع و حمایت احزاب کارگزارن ،اعتدال و توسعه ،اعتماد ملی ،اصلاح طلب و شورای راهبردی توسعه گیلان و...

 به گزارش تدبیر شرق شنیده ها حاکیست با توجه به سابقه مهندس عبدالغفار شجاع  و حمایت احزاب کارگزارن ،اعتدال و توسعه ،اعتماد ملی ،اصلاح طلب و شورای راهبردی توسعه گیلان ،روسای ستادهای انتخاباتی ستاد آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال 84 ،انجمن مدرسان دانشگاههای استان گیلان ،بیانیه 24 نفر از نمایندگان ادوار و فرمانداران و مدیران و مدیران کل استان گیلان ،مجمع روحانیون مبارز گیلان ،نامه جوانان و ورزشکاران استان گیلان به ریاست محترم جمهور ،رهبران مذهبی و ائمه جمعه اهل تسنن غرب گیلان،نامه خانواده شهدا و ایثارگران استان گیلان،روسای ستادهای دکتر روحانی در استان گیلان ،کمیته فرهنگیان شورای راهبردی توسعه گیلان ، کمیته بانوان ستاد دکتر روحانی در استان گیلان و بسیاری دیگر از گروههای سیاسی و اجتماعی استان و عامه مردم وبا توجه به اینکه آقای مهندس شجاع شخص مشترک در تمامی لیستهای معرفی استاندار به وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری  بوده ،با عنایت دولت تدبیر و امید به خدمات و زحمات ایشان از سالهای گذشته تاکنون و مقبولیت ایشان نزد نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان ،دولت تدبیر و امید در هفته آینده در پاسخ به خواست قاطبه مردم گیلان آقای مهندس عبدالغفار شجاع را به عنوان استاندار گیلان معرفی می نماید.

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

15   0

15

نظرات خوانندگان

پدر شهید پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
مراتب قدردانی و تشکر خود را از دولتمردان مدبر دولت تدبیر و امید اعلام می دارم .انشا الله در تمام انتخابهایشان اینگونه رضایت مردم را مد نظر قرار دهند.
0 1
علی پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
تدبیر یعنی همین . روحانی متشکریم
0 1
فرهاد زارع پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
حق به حق دار رسید.یا علی
0 1
مسعود ضیایی پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
خدا را شکر.براستی که تدبیر دوباره شعف و شادی بر دل مردم نهاد.امیدمان به تدبیرهای دیگرتان
0 1
قنبری پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
روحانی تشکر تشکر
0 1
زهرا پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید
0 1
هادی علینژاد پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
خدا را شکر که اولین خبر خوب بعد از خبر معاونت آقای نوبخت را با خبر استانداری آقای شجاع در گیلان شنیدیم مدتها بود چنین اتفاقات فرخنده ای در گیلان نیفتاده بود.
0 1
احمد احمدی پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
خبر بسیار خوبی بود.با ارزوی موفقیت های روزافزون برای استان گیلان
0 1
رضایی پنجشنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۲
دولت تدبیر و امید همینه...
0 1
حامی جمعه, ۱۲ مهر ۱۳۹۲
بااینکارهم امیدوارشدیم به انسجام نیروهای حامی آقای روحانی دراستان گیلان و هم به توسعه همه جانبه درراستای وعده های دولت تدبیروامید.
0 0
ابراهیمی جمعه, ۱۲ مهر ۱۳۹۲
انشاءالله به امید خوشبختی گیلان و ایران و سرافرازی بشریّت... شروعی تازه به نام انسانیّت
0 1
Ravi جمعه, ۱۲ مهر ۱۳۹۲
بسیار خوشحال شدم از شنیدن این خب بعد از اون لیست 3 یا 4 نفره که معرفی شده بود. امیدوارم از این خبرای خوب بیشتر بشنوم نه تنها تو گیلان بلکه کل کشور. از هینجا به مهندس شجاع و حامیان ایشون تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم براشون.
0 1
ابراهیمی جمعه, ۱۲ مهر ۱۳۹۲
آیا می شود تحلیلی بر تحوّلات اخیر بنویسید که بالاخره ارادۀ مردم پیروز است یا نمایندگان غیر همسو با دولت؟ البته که آقای مهندس شجاع دارای وجاهت ملّی و سوابق پرافتخار و همسو با دولت تدبیر و امید است. ایشان از نخبگان برجستۀ اصلاح طلبند که هنوز بر مردم گیلان آنگونه که باید شناخته شده نیستند و من به عنوان یک گیلانی به گیلانیان بابت داشتن چنین شخصیّتی غبطه می خورم. آیا روحانی و نوبخت با شجاعت در برابر ارادۀ فرصت طلبانۀ نماینده های دارای کمترین آرا خواهند ایستاد تا ارادۀ ملّی تجلّی یابد؟ آیا این خوشبختی را باور کنیم؟
0 1
جراح شنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۲
ایران اسلامی مابه افرادشاخص چه ازلحاظ مدیریت دلسوزانه وچه ازلحاظ رفتارصادقانه خالی ازهرگونه جهت گیری های مغرضانه نیازداردکه یکی ازاین افرادآقای مهندس شجاع هستن من اهل گیلان نیستم امابه گیلانی هابواسطه شخصیت بالاعلاقه بسیاردارم.آقای مهندس شجاع باآشنایی که ازایشان دارم الحق که شایسته مقامی بالاترازاستانداری میباشند.
0 1