امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

انصراف عارف گونه احمد رمضانپور

تاریخ انتشار : یکشنبه ,۱۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۳
نخست  ←   سیاست   ←   انصراف عارف گونه احمد رمضانپور
دکتر احمد رمضانپور طی بیانیه ای با تشکر از شورای اصلاح طلبان استان گیلان از کسب استانداری به نفع آقایان قاسم رمضانپور، عبدالغفار شجاع و الیاس حضرتی انصراف داد. متن بیانیه رییس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان گیلان بدین شرح است:

به گزارش "تدبیر شرق" به نقل از عصر تدبیردکتر احمد رمضانپور طی بیانیه ای با تشکر از شورای اصلاح طلبان استان گیلان از کسب استانداری به نفع آقایان قاسم رمضانپور، عبدالغفار شجاع و الیاس حضرتی انصراف داد. متن بیانیه رییس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان گیلان بدین شرح است:

مردم عزیز گیلان؛
با عرض سلام و خسته نباشید به مناسبت آفرینش حماسه ای بزرگ در بیست و جهار خرداد ماه و انتخاب دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران و آغاز راه نوینی که انشاالله ادامه دهنده دوران پرشکوه خاتمی عزیز خواهد بود؛ بدینوسیله ضمن تشکر از حسن نظر شورای اصلاح طلبان استان گیلان که اینجانب را در کنار دیگر شایستگان ، لایق سکانداری استان گیلان دانستند؛ انصراف خویش را اعلام می نمایم.
لیست شورای اصلاح طلبان استان گیلان جهت پیشنهاد به دولت محترم برای تصدی استانداری، حتما بر اساس توانمندیها و در نظر گرفتن شاخصهای لازم بوده؛ لذا با توجه به حضور افرادی چون دکتر قاسم رمضانپور که سابقه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی را داراست و سالها در مدیریت اجرایی مشغول به خدمت بودهده و مهندس عبدالغفار شجاع که وی نیز دارای سوابق درخشان در عرصه نمایندگی ملت و مدیریت میباشد و همچنین آقای الیاس حضرتی که مدتها در مجلس حضور داشتند و فرمانده سپاه نیز بودند، احساس نمودم جهت بالا رفتن کارایی و انتخاب از میان گزینه های کمتراز جانب دولت محترم انصراف خویش را اعلام نمایم. لازم به ذکر نیست که اینجانب همواره خویش را متعلق به نظام و انقلاب دانسته و امیدوارم در جایگاه دیگری بتوانم یاری رسان دولت تدبیر و امید باشم.
در پایان ضمن تشکر و قدر دانی مجدد از شورای اصلاح طلبان استان گیلان و شما مردم عزیز که همیشه در طول سالهای پیشین به این خدمتگذارتان اطمینان خویش را نشان داده اید؛ آرزومندم در تمامی استانهااز جمله گیلان، از نیروهای فرهیخته، توانمند و ترجیحا بومی همان استان در راستای بهبود فضای اسفبار هشت سال پیشین نهایت بهره برده شود.
و من الله التوفیق