امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

امام جمعع چابکسر

دکتر روحانی نرمش قهرمانانه را به زیبایی در سازمان ملل تعریف کرد

تاریخ انتشار : دوشنبه ,۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۱۱
نخست  ←   سیاست   ←   دکتر روحانی نرمش قهرمانانه را به زیبایی در سازمان ملل تعریف کرد
امام جمعه چابکسر با بیان اینکه دکتر روحانی نرمش قهرمانانه را به زیبایی در سازمان ملل تعریف کرد، گفت: دکتر روحانی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بار دیگر بر مواضع به حق و اصولی جمهوری اسلامی ایران پای فشرد.

به گزارش تدبیر شرق امام جمعه چابکسر با بیان اینکه دکتر روحانی نرمش قهرمانانه را به زیبایی در سازمان ملل تعریف کرد، گفت: دکتر روحانی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بار دیگر بر مواضع به حق و اصولی جمهوری اسلامی ایران پای فشرد.

حجت‏الاسلام والمسلمین محمود کشاورز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، اظهار کرد: راهبرد نرمش قهرمانانه از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است که دکتر روحانی توانست این راهبرد را در مجمع عمومی سازمان ملل به عنوان یک سند بین‏المللی به ثبت برساند.

وی افزود: بازتاب گسترده سخنرانی رئیس جمهور در سازمان‏های معتبر جهانی جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان را ارتقا داد و دشمنان که اتهامات واهی به ایران اسلامی وارد می‏کردند امروز کاملا خلع سلاح شده‏اند.

حجت‏الاسلام کشاورز گفت: دکتر روحانی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بار دیگر بر مواضع به حق و اصولی جمهوری اسلامی ایران پای فشرد و به استکبار جهانی گوشزد کرد که امنیت، آرامش و رفاه حق همه ملت‏هاست.

وی تاکید کرد: نخستین نتیجه اعلام موضع هوشمندانه از جانب دکتر روحانی که بنای آن توسط رهبر معظم انقلاب گذاشته شد تقویت مواضع جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‏المللی است و با ادامه این روند می‏توان به رفع تحریم‏ها و بازگشت ثبات اقتصادی به کشور امیدوار بود.