امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

زالفی :هدف از لیست پیشنهادی اصلاح طلبان معرفی افراد توانمند برای استانداریهای سراسر کشور و نه تنها گیلان بود.

تاریخ انتشار : دوشنبه ,۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۱۰
نخست  ←   سیاست   ←   زالفی :هدف از لیست پیشنهادی اصلاح طلبان معرفی افراد توانمند برای استانداریهای سراسر کشور و نه تنها گیلان بود.
مهندس محمد زالفی از فعالین اصلاح طلب استان گیلان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به افراد پیشنهاد شده از جانب اصلاح طلبان جهت استانداری گیلان گفت:

به گزارش تدبیر شرق به نقل از عصر تدبیرمهندس محمد زالفی از فعالین اصلاح طلب استان گیلان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به افراد پیشنهاد شده از جانب اصلاح طلبان جهت استانداری گیلان گفت:اولا جمعی از اصلاح طلبان و نه همه آنان که در طول سالهای گذشته جلساتی را کنار هم تشکیل می دادند ،با تعیین کمیته ای به یک لیست برای پیشنهاد به دولت محترم رسیدند که شامل افراد توانمند و کار آمد استان که دارای تجربه و سابقه لازم برای مدیریت گیلان هستند را شناسایی و برای کمک به دولت معرفی نمود.
فرماندار سابق رشت هدف از این اقدام را صرفا جهت یاری رساندن به دولت که هم اکنون با مشکلات فراوانی روبروست دانست و در ادامه افزود: متاسفانه کشور با توجه به گذشت سالها از پیروزی انقلاب فاقد یک بانک اطلاعاتی از نیروی انسانی است.
با توجه به اینکه نیروی انسانی از بزرگترین سرمایه های هر کشوری محسوب می شود، انتظار می رود دولت تدبیر و امید در کنار حل مصیبتهای فراوانی که وجود دارد نسبت به این موضوع نیز اهتمام ورزد.
اگر چنین بانکی وجود داشت به اعلام چنین لیستهایی از استانها نیز نیازی نبود،زیرا نه هم اکنون بلکه هیچ وقت زمان آزمون و خطا نیست.
مهندس زالفی خاطر نشان کرد:از میان افراد موجود در ان لیست هشت نفر از مدیران با تجربه ای که می توانند در غالب استانداری در سطح کشور و نه تنها گیلان عمل کنند و با فضای این چنینی آشنایی دارند ،به دولت پیشنهاد شد که البته امید میرود استاندار گیلان هم از بین این هشت نفر انتخاب شود.
وی در پایان در پاسخ به این سؤال که شنیده شده است تعدادی از فرمانداران سابق طی نامه ای به وزیر کشور از یکی از افراد مطرح در این لیست حمایت نموده اند گفت: این موضوع را تکذیب می کنم.موضوع اینگونه بود که تعدادی از مدیران اجرایی دولت های آقایان هاشمی و خاتمی در وزارت کشوراعم از فرمانداران ،مدیران کل ستادی و کارشناسان برجسته این حوزه ازآنجا که معتقد بودند کسی از بدنه وزارت کشور عهدار این مسِؤلیت باشد بهتر است،سه نفر را به دولت پیشنهاد داد.این کار صرفا یک عمل صنفی بود.