امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

حسین لاهوتی با کسب اکثریت آراء شهردار کلاچای شد

تاریخ انتشار : یکشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۱۹
نخست  ←   سیاست   ←   حسین لاهوتی با کسب اکثریت آراء شهردار کلاچای شد
حسین لاهوتی با کسب اکثریت آراء شهردار کلاچای شهرستان رودسر شد.

به گزارش "تدبیر شرق" رئیس شورای شهر کلاچای عصر چهارشنبه در جلسه این شورا گفت: با توجه به وظیفه شوراها طبق اصل 71 قانون اساسی که همان انتخاب شهردار است،شورای کلاچای ضمن برگزاری جلسات فشرده، رایزنی ها و مطالعه برنامه های افراد پیشنهاد شده حسین لاهوتی را با کسب چهار رای از پنج رای به عنوان شهردار کلاچای معرفی کرد.

علی عسکری همچنین شهرستان شدن کلاچای را از برنامه مهم اعضای شورای اسلامی این شهر دانست و گفت: کلاچای موقعیت های مناسبی برای توسعه همه جانبه را دارد.

وی اظهارداشت: این شهر باید به یک شهر گردشگر پذیر تبدیل شود بنابراین می طلبد سرمایه گزاران برای سرمایه گزاری در این منطقه از تمامی ظرفیت ها و منابع موجود در این بخش استفاده بهینه کنند.

 رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای گفت: نظام جمهوری اسلامی حکومتی برآمده از خواست مردم است که مسئولان این نظام از سوی  خود مردم انتخاب می شوند.

وی با تصریح اینکه شوراهای شهر و روستا به درستی نمایشی از یک نظام مردمی را ارائه می کند، اذعان داشت: انتخاب دوره ای اعضای شوراهای شهر و روستا به فرآیند تثبیت جایگاه مردمی نظام کمک به سزایی خواهد کرد چون اعضای شورا  کاملا از بطن مردم بر می خیزند و از دیگر سو احاطه کاملی بر مشکلات شهر و روستای خود دارند، به این دلیل بهتر از اشخاصی که با محیط بیگانه هستند می توانند تصمیم گیری کنند.

عسکری یادآورشد: شورای اسلامی شهر و روستا از پشتوانه قانونی محکمی نیز برخوردار است که این اهمیت آنرا نشان می دهد، بنیانگذار فقید انقلاب نیز در اوان پیروزی انقلاب توجه ویژه ای به شوراها داشته و همواره بر تاسیس این مهم تاکید می کردند/مهر

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

0   1

-1

نظرات خوانندگان

فرهاد سه شنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۲
این شخص صرفا به خاطر اینکه برادر لاهوتی نماینده لنگرود است به عنوان شهردار انتخاب شده ای کاش ما هم برادرمان نماینده بود هم تحصیلاتمان بالاتر است هم سابقه کاریمان هم مقبولیتمان در بین مردم فقط برادرمان نماینده نیست.
3 0