امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

امام جمعه لاهیجان:

نبود مجتمع فرهنگی از مشکلات لاهیجان است

تاریخ انتشار : چهارشنبه ,۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۴۶
نخست  ←   فرهنگ   ←   نبود مجتمع فرهنگی از مشکلات لاهیجان است
امام جمعه لاهیجان گفت: نبود مجتمع فرهنگی یکی از مشکلات لاهیجان است و در صورت برطرف شدن این مشکل می‌توان اقدام‌های زیادی در زمینه فرهنگی و هنری انجام داد.

به گزارش تدبیر شرق به نقل از خبرگزاری فارس از لاهیجان، حجت‌الاسلام محمدتقی صرفی‌پور پس از نماز ظهر و عصر امروز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: این اداره تمام تلاش خود را برای کارهای فرهنگی انجام می‌دهد.

وی، نبود مجتمع فرهنگی را یکی از مشکلات لاهیجان دانست و افزود: در صورت برطرف شدن این مشکل می‌توان اقدام‌های زیادی در زمینه فرهنگی و هنری انجام داد.

امام جمعه لاهیجان، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس تصریح کرد: نمره ملت ما در دفاع مقدس 20 است زیرا با وجود تحریم‌ها توانست هشت سال در برابر دشمنان مقاومت کند و یک وجب از خاک خود را از دست ندهد.

وی با تجلیل از نقش جوانان در دفاع از کشور اسلامی، گفت: عزت ما به برکت مجاهدت عظیم است و همین جوان‌ها هستند که در جبهه‌ها با رشادت از خاک وطن و انقلاب اسلامی دفاع کردند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ملت ما در برابر تجاوز دشمن بعثی و ده ها کشور ایستادگی و از خاک ایران اسلامی دفاع کرد.

شاهین جهانگیری بلورچیان، به بیان گزارشی از عملکرد اداره ارشاد لاهیجان در دهه کرامت پرداخت.

وی افزود: در هفته دفاع مقدس برنامه‌های متنوعی برای پاسداشت این هفته تدارک دیده و اجرا شده است و هدف ما مردمی‌تر برگزار کردن برنامه‌های این هفته است.

این مسئول، برگزاری عصری با شعر با موضوع دفاع مقدس، نمایش خیابانی با عنوان سازدهنی، نمایشگاه عکس و نمایش فیلم دفاع مقدس در مقابل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان را از برنامه‌های این هفته برشمرد. 

به گزارش فارس، امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان لاهیجان از نمایشگاه عکس دفاع مقدس در اداره ارشاد لاهیجان بازدید کردند.

در این نمایشگاه عکس که در گالری ترنج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برپا شده، 80 عکس از صحنه‌های مختلف دفاع مقدس و رشادت مردان و زنان غیور کشورمان در معرض دید قرار گرفته است.