امروز: شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

اظهارات جالب عضو شورای اسلامی شهر سیاهکل؛

اسم شهردار منتخب را نمی دانم

تاریخ انتشار : پنجشنبه ,۴ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۷
نخست  ←   سیاست   ←   اسم شهردار منتخب را نمی دانم
عضو شورای اسلامی شهر سیاهکل از انتخاب کاظمی به عنوان شهردار این شهر خبر داد ولی هرچه فکر کرد یادش نیامد که اسم کوچک شهردار جدید چه بود.

به گزارش تدبیر شرق یاسرعلیزاده در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین اظهار داشت: روز گذشته اعضای شورا پس از هفته ها بحث و بررسی روی گزینه های مختلف به این نتیجه رسیدند که کاظمی می تواند شهردار این شهر باشد.

وی افزود: کاظمی سه رای از پنج رای را به خود اختصاص داد ولی ما هنوز مصوبه را امضا نکردیم چرا که سعی داریم در جلسه فردای شورا نظر مثبت هر پنج نفر را جلب کنیم تا با وحدت و هماهنگی بیشتر انتخاب شهردار را انجام دهیم.

نکته جالب اینجاست چه 2 + 1 نفر به شهردار رای دهند و چه هر پنج نفر، خروجی جلسه یکی خواهد بود و کاظمی شهردار می شود؛ نمی دانیم این عضو شورا چه اصراری دارد شهردارشان حتما با پنج رای انتخاب شود؟

علیزاده در خصوص بیوگرافی کاظمی شهردار جدید سیاهکل تنها گفت که وی بومی نیست و دو سال هم شهردار رودسر بوده و  اطلاعات بیشتری نداشت، حتی اسم کوچک کاظمی را هم نمی دانست.

این در حالیست که حتما مدت زیادی است این گزینه روی میزشان بوده و در مورد سوابق و تجربیاتش بحث و بررسی کردند و به خاطر نداشتن این موارد به هر دلیل ذیبنده عضو شورا نیست.

این اتفاق ممکن است بخاطر فراموشی علیزاده رخ داده باشد ولی این فکر هم به اذهان خطور می کند که علیزاده یا بخاطر تمرکز روی گزینه خود هرگز  سعی در نگاه کردن سوابق کاظمی نکرده و یا کاظمی گزینه ای بود که هرگز مطرح نبوده و روز یا روزهای آخر بصورت ضرب الاجلی از سوی مراکز قدرت مطرح شده باشد.