امروز: پنجشنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان: برطرف شدن مشکلات کشور در گرو افزایش تولید است.

تاریخ انتشار : دوشنبه ,۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۱
نخست  ←   سیاست   ←   رییس مجمع نمایندگان استان گیلان: برطرف شدن مشکلات کشور در گرو افزایش تولید است.
ایرج ندیمی در جمع اعضای مرکز خدمات سرمایه‌گذاری گیلان و تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شهرستان لاهیجان افزود: برای افزایش تولید و صادرات باید تلاش کرد و موفقیت در این راه مستلزم برنامه‌ریزی صحیح است. وی، گفت: جلسات و حرف‌ها زمانی به نتیجه می‌رسند

به گزارش" تدبیر شرق" به نقل از زبان گویا ، ایرج ندیمی در جمع اعضای مرکز خدمات سرمایه‌گذاری گیلان و تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شهرستان لاهیجان افزود: برای افزایش تولید و صادرات باید تلاش کرد و موفقیت در این راه مستلزم برنامه‌ریزی صحیح است.

وی، گفت: جلسات و حرف‌ها زمانی به نتیجه می‌رسند که سه گروه از مخاطبان، ذی‌نفعان و صاحبنظران در نشست‌ها حضور یابند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: اگر هر کدام از سه گروه مذکور نباشد کارها به نتیجه مطلوب نمی‌رسند.

ندیمی برطرف شدن مشکلات کشور را در گروی تولید دانست و تصریح کرد: در این راستا دهها موضوع وجود دارد که بستگی به تولید است.

به گفته وی ، برای تولید ثروت باید آنچه در خارج از دولت است مدیریت شود.

همچنین ، نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری گیلان در نشست مذکور وجود شهرک‌های توانمند صنعتی در استان را موجب مباهات دانست.

منصور مولایی‌پور اضافه کرد: ما مدیون سرمایه‌گذاران هستیم و افرادی که به عنوان سرمایه‌گذار و تولید کننده فعالیت می‌کنند بسیار عزیز هستند.

وی، پویایی و توانمندی شهرک صنعتی لاهیجان را بسیار خوب توصیف کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان نیز در نشست مذکور شهرک صنعتی لاهیجان از شهرک‌های صنعتی نمونه کشور عنوان کرد.

مجید عباسیان‌امین افزود: شهرک صنعتی لاهیجان در سال گذشته به لحاظ دارا بودن تمام زیرساخت‌های صنعتی و استقرار و فعالیت واحدهای صنعتی با اشتغال و تولید مناسب در بین 760 شهرک صنعتی در کشور به عنوان شهرک نمونه کشور معرفی شده است.

به گزارش زبان گویا، در پایان مراسم مذکور از پنج واحد صنعتی برتر شهرک صنعتی لاهیجان که در زمینه‌های سلولزی، شیمیایی و غذایی در این  شهرک به عنوان واحدهای فعال با اشتغال و ظرفیت بالای تولید مستقر هستند توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان تجلیل شد.