امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

جو سازی رسانه ای یا واقعیت؟!

تاریخ انتشار : یکشنبه ,۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۸
نخست  ←   سیاست   ←   جو سازی رسانه ای یا واقعیت؟!
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد تصدی استانداری گیلان از طرف وزارت کشور را رد کرد.

به گزارش" تدبیر شرق" عطالله حکیمی امروز با ارسال نامه‌ای به دفتر خبرگزاری فارس از رد پیشنهاد تصدی استانداری این استان خبر داد.
 
وی در نامه خود آورده است: با قدردانی از پیشنهاد دولت درباره پذیرش تصدی استانداری گیلان، بنده به عنوان نماینده مردم رودبار قسم یاد کرده‌ام که خدمتگزار مردم در مجلس شورای اسلامی باشم و از حقوق آن‌ها در خانه ملت دفاع کنم و برای محرومیت‌زدایی رودبار گام‌ بردارم و احساس می‌کنم بار مسئولیت دفاع از نظام و ولایت و حقوق قانونی و شرعی مردم گیلان به ویژه رودبار بر دوشم بیشتر سنگینی می‌کند.
 
نماینده مردم رودبار در مجلس اضافه کرد: بنده ترجیح می‌دهم همچنان نماینده مردم رودبار و مدافع حریم نظام، ولایت، ارزش‌های مقدس انقلاب و ملت ایران در مجلس شورای اسلامی باشم.

 حکیمی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ "رئیس ستاد مردمی حسن روحانی" بود اما در جریان جلسه مجلس برای رای اعتماد به کابینه روحانی، به عنوان مخالف کلیات کابینه پیشنهادی سخنرانی و افشاگری هایی کرد.

حال این سوال پیش می آید آیا وزارت کشور  صرفا جهت امتیاز به آقای حکیمی این پیشنهاد،که مردم گیلان را در شک فرو برد داده است یا اساسا پیشنهادی در کار نبوده و صرفا جو سازی رسانه ای میباشد.وزارت کشوردولت تدبیر خود میتواند جهت تنویر افکار عمومی پاسخگوی این سوال باشد.

 *
 *
امتیاز دادن به این خبر

1   0

1

نظرات خوانندگان

یک بازدید کننده جمعه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۲
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟/ مگه نمیگین به خبرگزاری فارس نامه داده؟ جو سازی رسانه یعنی چی؟؟؟؟؟
0 0
کارمند دوشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۴
کمی هم انصاف داشته باشید خودتان میدانیداوباصداقت کارمیکندجراهمه رابه او ربط میدهیددرحالی که میدانیداین مشکلات درهمه اداره هاست و عده ای هم که بعضی مسایل وسلیقه ها باب میلشان نیست جو راشلوغتر میکنند خدارا ناظر بر اعمال خود ببنیم
0 0