امروز: شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

درخواست جامعه ورزش گیلان از وزیر محترم کشور/حمایت از عبدالغفار شجاع پررنگ تر شد

تاریخ انتشار : یکشنبه ,۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۶
نخست  ←   سیاست   ←   درخواست جامعه ورزش گیلان از وزیر محترم کشور/حمایت از عبدالغفار شجاع پررنگ تر شد
موضوع:درخواست جامعه ورزش گیلان : انتصاب استاندار بومی و معتدل دارای تدبیر و درایت و شجاعت و شناخت ظرفیتهای ورزش استان

امیرالمومنین امام علی علیه السلام در بخشی از نامه خود به مالک اشتر فرمودند:

 ثُمَّ انْظُرْ فى اُمُورِ عُمّالِکَ، فَاسْتَعْمِلْهُمُ اخْتِباراً، وَ لاتُوَلِّهِمْ مُحاباةً وَ اَثَرَةً، فَاِنَّهُما جِماعٌ مِنْ شُعَبِ الْجَوْرِ و الْخِیانَةِ. وَ تَوَخَّ مِنْهُمْ اَهْلَ التَّجْرِبَةِ وَ الْحَیاءِ، مِنْ اَهْلِ الْبُیُوتاتِ الصّالِحَةِ وَ الْقَدَمِ فِى الاِْسْلامِ الْمُتَقَدِّمَةِ، فَاِنَّهُمْ اَکْرَمُ اَخْلاقاً، وَ اَصَحُّ اَعْراضاً، وَ اَقَلُّ فِى الْمَطامِعِ اِشْرافاً، وَ اَبْلَغُ فى عَواقِبِ الاُْمُورِ نَظَراً. ثُمَّ اَسْبِغْ عَلَیْهِمُ الاَْ………………

 در امور کارگزارانت بیاندیش، و پس از آزمایش به کارشان بگمار، و با میل شخصى، و بدون مشورت با دیگران، آنان را به کارهاى مختلف وادار نکن، زیرا نوعى ستمگرى و خیانت است.
کارگزاران دولتى را از میان مردمى باتجربه و باحیا، از خاندان‌هاى پاکیزه و باتقوى، که در مسلمانى سابقه درخشانى داردند انتخاب کن، زیرا اخلاق آنان گرامى تر، و آبرویشان محفوظ تر، و طمع ورزیشان کمتر، و آینده نگرى آنان بیشتر است.

 وزیر محترم  کشور

 جناب آقای رحمانی فضلی

 موضوع ،درخواست جامعه ورزش گیلان : انتصاب استاندار بومی و معتدل دارای تدبیر و درایت و شجاعت و شناخت ظرفیتهای ورزش استان

 با عرض سلام و ادب

 حماسه سیاسی برپا نمی شد مگر با تیزبینی و شجاعت مردم غیور ایران با حضور در پای صندوقهای رای و حمایت ایشان از دیدگاهای دولت تدبیر و امید ، این ملت که بارها و بارها حماسه سازی خود را در طول تاریخ به اثبات رسانده است ، قابل تقدیر و احترامند و باید به شعور و توانایی شان سر تعظیم فرود آورد.

 همانا که مردم دلیر گیلان نیز همپای سایر اقوام در این حماسه سازی خوش درخشیدند ، این مهم صورت نمی گرفت مگر با از خود گذشتگیه تنی چند از خواص این قوم که با خط شکنی و جسارتشان راه را برای ایجاد این همبستگی فراهم آوردند.

 پس شایسته است این دولت که همانا سرلوحه خدماتش عقل و تدبیر است از میان این شجاعان فردی را که تجربه ، سیاست ، مدیریت ، ذکاوت و تدبیر و مهمتر از همه شناخت کامل از نقاط ضعف و قوت استان را دارد انتخاب نمود تا با وحدت و همگرایی ،ایجاد انرژی مثبت و شرایط تحول در منطقه نماید.

 همانطور که بدرستی جنابعالی نیاز کشور را تشخیص داده و به دنبال استانداران توسعه‌ای در این دوره هستید ما جمعی از ورزشکاران ، قهرمانان و دست اندرکاران ورزش گیلان در همراهی با سایر گروههای سیاسی و اجتماعی از آن مقام محترم  تقاضای توجه ویژه داشته و از استانداری مهندس عبدالغفار شجاع که اتفاقا از خانواده ورزش نیز میباشد حمایت مینماییم.

 با تشکر جمعی از ورزشکاران ، قهرمانان و دست اندرکاران ورزش گیلان