امروز: جمعه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

آخرین خبرها

تدبیر شرق

دیدار اعضای ستاد انتخاباتی رئیس جمهور با امام جمعه لاهیجان

تاریخ انتشار : شنبه ,۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۲
نخست  ←   سیاست   ←   دیدار اعضای ستاد انتخاباتی رئیس جمهور با امام جمعه لاهیجان
اعضای شورای هماهنگی تدبیر و امید لاهیجان با تأکید بر همدلی و مشی اعتدالی در پیشبرد اهداف مدنظر دکتر حسن روحانی و دولت `تدبیر و امید` در مدیریت‌های اجرایی استانی و شهرستانی، خواستار حمایت امام جمعه لاهیجان از نخبگان شهرستان در مسئولیت‌های کلیدی استان شدند.

جمعی از اعضای ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی در شهرستان لاهیجان با امام جمعه لاهیجان دیدار کردند.
به گزارش" تدبیر شرق"، در این دیدار که ظهر روز پنج‌شنبه در محل دفتر امام جمعه لاهیجان صورت گرفت، اعضای ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی که پس از انتخابات با نام شورای هماهنگی تدبیر و امید در سطح استان و کشور به فعالیت می‌پردازند، با حجت‌الاسلام محمدتقی صرفی‌پور به گفت‌وگو نشستند.


فعالان ستاد انتخاباتی رئیس جمهور در این نشست صمیمانه که با هدف ایجاد هماهنگی و وفاق بیشتر بین مردم و مسئولان شهرستان لاهیجان صورت گرفت، با توجه به جایگاه معنوی امامت جمعه و همچنین جایگاه ویژه لاهیجان در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور، از امام جمعه لاهیجان خواستند در جهت شکوفایی فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی اقشار مختلف جامعه، از جمله جوانان و بانوان قدم‌های مثبتی برداشته شود.
اعضای شورای هماهنگی تدبیر و امید لاهیجان با تأکید بر همدلی و مشی اعتدالی در پیشبرد اهداف مدنظر دکتر حسن روحانی و دولت "تدبیر و امید" در مدیریت‌های اجرایی استانی و شهرستانی، خواستار حمایت امام جمعه لاهیجان از نخبگان شهرستان در مسئولیت‌های کلیدی استان شدند.
در ادامه این نشست، امام جمعه لاهیجان این شهرستان را از جمله مناطق دوستدار ولایت و اهل بیت(ع) دانست و اظهار کرد: وجود مکان‌های زیارتی و آرامگاه امامزادگان نشانه این است که مردم ولایتمدار گیلان چقدر دوستدار اهل بیت(ع) بوده و هستند.
حجت‌الاسلام محمدتقی صرفی‌پور با اشاره به حضور طبقات مختلف جامعه، از جمله جوانان و زنان در آیین‌های مذهبی، افزود: حضور جوانان و زنان نشان‌دهنده این است که مردم لاهیجان همواره در جهت گسترش فرهنگ اسلامی وفاق دارند.


وی به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: همه خیر و خوبی در این انتخابات بود و علی‌رغم همه جوسازی‌ها، با مدد الهی بدون آن‌که مشکلی پیش بیاید، انتخابات به بهترین نحو برگزار و موجب خوشحالی رهبری و مردم شد.
صرفی‌پور خاطرنشان کرد: ما همه آنانی را که به جمهوری اسلامی وفادارند، از خودمان می‌دانیم و در ارتباط با آن‌ها مشکلی نداریم؛ چنان‌که دفتر اینجانب هم آمادگی حضور و ارتباط با عزیزانی که مایل‌اند به شهر و کشورشان خدمت کنند را اعلام کرده است.


گفتنی است، در این دیدار، علی بزرگ‌بشر (رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی)، سید ارمیا مهدوی (رئیس ستاد جوانان دکتر حسن روحانی) و حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی، محمد آوندی، خلیل خرسندفر، رحمان رحمان‌پور، مهدی مخدوم روحی، احمد علیپور، آرش طالبی و شاهین جهانگیری، از اعضای شورای مرکزی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در لاهیجان حضور داشتند.