تدبیر شرق


شهردار کلانشهر شهرباران اوایل هفته آینده معرفی می شود


سه شنبه ,۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۸ | کدخبر:148

*شهردار رشت در هفته‌ آینده معرفی می‌شود

به گزارش تدبیر شرق به نقل از دیار میرزا جمشیدی، مصاحبه با نامزدهای پست شهرداری رشت را از اهداف جلسه مذکور ذکر کرد و افزود: تاکنون ۲۱ شهر مراکز استان‌های کشور شهردار خود را انتخاب کرده‌اند و امیدواریم تا پایان هفته کار مصاحبه نامزدهای شهرداری رشت به پایان برسد و بتوانیم ابتدای هفته آینده جمع‌بندی نهایی را داشته باشیم و شهردار رشت انتخاب شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت، با بیان اینکه گزینه‌های شهرداری رشت طبق حروف الفبا برای مصاحبه و ارائه برنامه‌های خود به شورا دعوت می‌شوند، افزود: در جلسه شورا می‌توانیم سه مصاحبه داشته باشیم و برنامه‌های خود را ارائه ‌دهند.

وی، با بیان اینکه هر کاندیدا حداکثر ۳۰ دقیقه برای ارائه برنامه‌های خود فرصت دارد، خاطرنشان کرد: در همین مدت زمان فرصت پاسخگویی به سئوالات تخصصی در چارچوب وظایف را دارند.

*حضور نوبخت در جلسه شورای شهر رشت

جمشیدی‌چناری، با اشاره به اینکه امشب اسکندری و شعبان‌پور دو نامزد تصدی شهرداری انصراف خود را اعلام کردند، تصریح کرد: محمدعلی سارنگ امشب برنامه‌های خود را ارائه کرد.

وی در ادامه به دعوت از نمایندگان مجلس به صحن علنی شورا اشاره کرد و گفت: دعوت از سه نماینده مردم رشت در مجلس در دستور کار شورا قرار دارد و نوبخت سخنگوی دولت نیز اعلام امادگی کرده است که در یکی از جلسات آینده شورا حضور یابد.

 

*قدردانی رئیس شورای شهر رشت از خبرنگاران

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از حضور خبرنگاران در جلسه مذکور قدردانی کرد و یادآور شد: در هیچ جلسه‌ای بدون عیب و نقص نیستیم اما هیچ تبعیضی بین خبرنگاران در دعوت و اطلاع‌رسانی اخبار شورا وجود ندارد.

وی، با تصریح بر اینکه لیست مشخص و از قبل تعیین شده‌ای برای دعوت از خبرنگاران نداریم، خاطرنشان کرد: حضور خبرنگاران در جلسه علنی شورا شفافیت به همراه دارد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.