تدبیر شرق


دکتر روحانی نرمش قهرمانانه را به زیبایی در سازمان ملل تعریف کرد


دوشنبه ,۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۱۱ | کدخبر:146

به گزارش تدبیر شرق امام جمعه چابکسر با بیان اینکه دکتر روحانی نرمش قهرمانانه را به زیبایی در سازمان ملل تعریف کرد، گفت: دکتر روحانی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بار دیگر بر مواضع به حق و اصولی جمهوری اسلامی ایران پای فشرد.

حجت‏الاسلام والمسلمین محمود کشاورز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، اظهار کرد: راهبرد نرمش قهرمانانه از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است که دکتر روحانی توانست این راهبرد را در مجمع عمومی سازمان ملل به عنوان یک سند بین‏المللی به ثبت برساند.

وی افزود: بازتاب گسترده سخنرانی رئیس جمهور در سازمان‏های معتبر جهانی جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان را ارتقا داد و دشمنان که اتهامات واهی به ایران اسلامی وارد می‏کردند امروز کاملا خلع سلاح شده‏اند.

حجت‏الاسلام کشاورز گفت: دکتر روحانی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بار دیگر بر مواضع به حق و اصولی جمهوری اسلامی ایران پای فشرد و به استکبار جهانی گوشزد کرد که امنیت، آرامش و رفاه حق همه ملت‏هاست.

وی تاکید کرد: نخستین نتیجه اعلام موضع هوشمندانه از جانب دکتر روحانی که بنای آن توسط رهبر معظم انقلاب گذاشته شد تقویت مواضع جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‏المللی است و با ادامه این روند می‏توان به رفع تحریم‏ها و بازگشت ثبات اقتصادی به کشور امیدوار بود.