تدبیر ورزشیگزارش تصویری

نشست هم‌اندیشی هیات والیبال شهرستان لاهیجان برگزار شد + تصاویر

علی بزرگ بشر والیبال

نشست هم‌اندیشی رییس هیات والیبال شهرستان لاهیجان با جمعی از پیشکسوتان و صاحبنظران ورزش والیبال درخصوص شناخت مسائل و مشکلات آنها و برنامه ریزی های لازم برگزار شد.

به گزارش تدبیرشرق به نقل از بامردم، رییس هیات والیبال شهرستان لاهیجان در ابتدای این نشست با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای پیشرفت این رشته ورزشی محبوب به کار خواهیم گرفت، اظهار داشت: در چند سال اخیر در حوزه ورزش کارهای خوبی صورت گرفته اما در رشته ورزشی والیبال این شهر کمبود هایی وجود دارد که با همکاری و مساعدت همه بخش ها می توان این مشکل را برطرف کرد.

علی بزرگبشر افزود: تلاش ما بر این است با مساعدت و همکاری همه مسئولین از لحاظ سخت افزاری کاستی ها را جبران کنیم و بتوانیم کمبود های این بخش را رفع کنیم، در بحث برنامه ریزی نیز با برگزاری جلسات با مسئولین، پیشکسوتان و صاحبنظران ورزش به خصوص در رشته والیبال هم فکری و تبادل نظر خواهیم کرد.
وی با اشاره به حضور تیم هیات والیبال لاهیجان در لیگ استان گیلان، عنوان کرد: بعد از تغییر و تحولاتی که در هیات والیبال لاهیجان انجام شد، برنامه هایی در دست تدوین است تا بتوانیم در رده های پیشکسوتان، بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان قدم‌های خوبی را برای شهرستان برداریم.

رئیس هیئت والیبال شهرستان لاهیجان اضافه کرد: لاهیجان در زمینه‌های مختلف ورزشی از جمله والیبال زمینه‌ها و پتانسیل‌های بسیار خوبی دارد و در صورتی که استعداد سنجی صحیحی در میان جوانان انجام شود، می‌توان ورزشکاران و قهرمانان بسیار خوبی از میان آنها تربیت کرد.

وی عنوان کرد: بیشترین موضوعی که در این برهه زمانی می بایست دنبال کنیم، بحث آموزش و استعداد یابی است، تا از تمام پتانسیل های این رشته ورزشی به درستی استفاده شود.
در ادامه جلسه حاضرین دغدغه و نیازمندی های خود را بیان کردند و خواستار توجه بیشتر به این رشته ورزشی شدند .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن