آخرین خبرهااسلایدرخبر داغسیاسی

«صادق خرازی» گزینه اصلی حزب ندای ایرانیان برای انتخابات ریاست جمهوری است

انتخابات ریاست جمهوریمعاون اجرایی حزب ندای ایرانیان گفت: گزینه اصلی ما برای انتخابات ریاست جمهوری صادق خرازی است، اما خودشان برای ورود قطعی به انتخابات هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌اند.

عیسی چمبر، عضو شورای مرکزی و معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان، با اشاره به برنامه‌های حزب متبوع خود برای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: حزب ما برای انتخابات ریاست جمهوری امسال کماکان جلسات مختلفی را برگزار می‌کند و بیشتر هم به دنبال داشتن نامزد اختصاصی هستیم.

او ادامه داد: در اختیار داشتن کاندیدای اختصاصی منوط بر تصمیم دبیرکل حزب ندای ایرانیان است که بخواهد در انتخابات شرکت کند یا نه،  اگر این تصمیم گرفته شود طبیعتا مراحل بعدی پیگیری می‌شود.

معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: گزینه اصلی ما برای انتخابات ریاست جمهوری آقای صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان است، اما خودشان برای ورود قطعی به میدان انتخابات هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌اند.

چمبر تأکید کرد: دولت روحانی، دولت اصلاح‌طلباننیست و متاسفانه بعد از انتخابات هم آقای روحانی به احزاب و اقشار اجتماعی توجه نکرد، به نظر من اصلاح‌طلبان باید صادق باشند و از مردم عذرخواهی کنند.

او گفت: وضعیت کنونی کشور تنها ارتباطی به دولت ندارد و بی انصافی است که وضعیت کشور را به پای دولت بنویسیم.

/باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن