سیاسی

واکنش روحانی به تحریم رهبر معظم انقلاب از سوی آمریکا: هیچ حکومتی اگر یک ذره خرد و تدبیر داشته باشد بالاترین مقام یک کشور را تحریم نمی‌کند / خوشمزه است؛ ما آنها را راه نمی دهیم، آنها می گویند شما به آمریکا نیایید / می گویند می خواهیم اموال رهبری را تصرف کنیم؛ اموال رهبری یک حسینیه است و یک خانه ساده؛ رهبران ما مانند رهبران دیگر کشورها نیستند که در حساب های خارجی میلیاردها پول داشته باشند که شما بخواهید آن را مسدود کنید

روحانی

حسن روحانی، رییس جمهور در واکنش به تحریم رهبر معظم انقلاب از سوی آمریکا گفت: خوشمزه است؛ ما آنها را راه نمی دهیم، آنها می گویند شما به آمریکا نیایید. می گویند می خواهیم اموال رهبری را تصرف کنیم؛ اموال رهبری یک حسینیه است و یک خانه ساده؛ رهبران ما که مانند رهبران دیگر کشورها نیستند که در حساب های خارجی میلیاردها پول داشته باشند که شما بخواهید آن را مسدود کنید. این نشان می دهد که دشمن ما در یک شرایط غیرعادی قرار گرفته است.

 روحانی، رییس جمهور به تحریم رهبر معظم انقلاب از سوی آمریکا واکنش نشان داد.

به گزارش تدبیر شرق، رئیس جمهور روز سه شنبه در دیدار با وزیر و مدیران ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ حکومتی اگر یک ذره خرد و تدبیر داشته باشد نمی آید بالاترین مقام یک کشور آن هم نه تنها مقام سیاسی، بلکه مقام دینی، مقام اجتماعی و مقام معنوی نه یک فرد که فقط رهبر ایران است که رهبر عاشقان ایران انقلاب اسلامی و شیعیان در جهان اسلام در سراسر جهان است (را تحریم کند) . رهبر ایران فقط متعلق به ایران نیست این همه مردم در لبنان سوریه و عراق افغانستان پاکستان و کویت شیعه و غیر شیعه علاقه مند عاشق و مطیع هستند.

حسن روحانی گفت: خوشمزه است؛ ما آنها را راه نمی دهیم، آنها می گویند شما به آمریکا نیایید. می گویند می خواهیم اموال رهبری را تصرف کنیم؛ اموال رهبری یک حسینیه است و یک خانه ساده؛ رهبران ما که مانند رهبران دیگر کشورها نیستند که در حساب های خارجی میلیاردها پول داشته باشند که شما بخواهید آن را مسدود کنید. این نشان می دهد که دشمن ما در یک شرایط غیرعادی قرار گرفته است.

/انتخاب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن