آخرین خبرهااستان ها

ورود ۵۰۰ هزار گردشگر به منطقه توریستی چاف و چمخاله لنگرود

شهردار چاف و چمخاله:

تدبیرشرق/کمیل لاهوتی اظهار داشت: در طول چهار روز تعطیلات حدود ۵۰۰ هزار گردشگر از سواحل طرحهای سالمسازی چاف وچمخاله بازدید کردند

وی افزود: ۱۸ کیلومتر ساحل در چاف وچمخاله وجود دارد ودو طرح سالمسازی که در چاف که در استانه اماده وبهره برداری می باشد وساحال چمخاله هم برای گردشگران مهیا می باشد  ناجیان عریق همیار پلیس و هلال احمر حضور چشمگیر در این چهار روز داشته اند.

بگفته لاهوتی مجتمع توسکاه چاف از جازبه های گردشگری ومنحصر بفرد در گردشگری میباشد ودر طول چهارروز گردشگران زیادی بازدید کننده داشته است .

شهردار چاف وچمخاله در این گفتگو سرمایه گزاران رادعوت به سرمایگزاری در چاف وچمخاله نمود واین رافرصت مناسبی برای سرمایگزاری دانست.

وی خاطرنشان کرد: طرح جدید سالمسازی تازه آباد چاف با استقبال بی نظیر گردشگران قرار گرفت  و جا دارد از تلاش ماندگار وسازنده شهرداری چاف و چمخاله در اجرای پروزهای گردشگری ازجمله مجتمع توسکا وطرح سالمسازی در این منطقه تقدیر نمایم.

شهردار چاف وچمخاله در پایان از حمایت های نماینده مجلس شورای اسلامی؛ سرپرست فرمانداری و اعضای  شورای اسلامی لنگرود در راستای کمکهای همه جنبه به شهرداری چاف و چمخاله  قدردانی کرد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن