آخرین خبرهااستان ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری: با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

میزان اشتغال

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به اینکه استفاده بیشتر از ظرفیت سرمایه‌گذاران یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید است گفت: در تلاشیم تا با توسعه در حوزه زیر ساخت شاهد پویایی شهرک‌های صنعتی و افزایش میزان اشتغال باشیم.

 به گزارش تدبیرشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ به منظور توسعه زیرساخت‌های شهرک صنعتی یعقوبیه شهرستان لنگرود نشستی به ریاست سیدمحمد احمدی و با حضور لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی و  چندتن از مدیران دستگاه‌های اجرایی در دفتر کار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در این نشست با اشاره به اینکه سیاست‌های دولت تدبیر و امید جذب بیشتر سرمایه گذاران است گفت: اجرای طرح‌های مولد اقتصادی و افزایش ظرفیت تولید داخلی، ایجاد اشتغال را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاران مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ،متقاضی واگذاری انشعابات جدید زیرساختی هستند اظهار داشت: آماده سازی بستر تأمین و توسعه ظرفیت‌ زیرساخت‌ها امری لازم و ضروری است و دستگاه‌های مرتبط مکلف به تسریع در خدمات رسانی مناسب به این واحدها هستند.

احمدی شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت توزیع نیروی برق استان را موظف به ایجاد بسترهای لازم در خصوص زیرسازی ارائه خدمات راه و برق ظرف مدت۲۰ روز کرد و اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال ۱۳۹۷ شاهد بهره‌برداری شهرک صنعتی یعقوبیه لنگرود باشیم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن