آخرین خبرهاتدبیر ورزشی

اولین سه امتیاز در نخستین دیدار خانگی داماش شهر باران

داماش گیلان در نخستین دیدار خانگی خود در لیگ دو به پیروزی دست یافت.

تدبیرشرق/داماش عصر شنبه در چهارچوب هفته چهارم لیگ دو در دومین دیدار خود در فصل جدید میزبان مس نوین کرمان بود و در نهایت توانست این تیم را با یک گل از پیش رو بردارد و چهار امتیازی شد.

تک گل این بازی را علی آل کثیر مهاجم تعویضی داماشی ها در دقیقه ۷۵ به ثمر رساند.

دیدار بعدی داماش گیلان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی و برابر مقاومت تهران خواهد بود. این بازی ساعت ۱۴:۴۵ روز پنجشنبه ۱۲ مهرماه در استادیوم عطر سیب باقرشهر برگزار خواهد شد و پس از آن داماش روز ۱۸ مهر در چهارچوب هفته پنجم مسابقات لیگ دو در تالش به مصاف چوکا می رود.

ترکیب داماش گیلان: جاسم یاسرالهائی، محمد مختاری، امید قربانی، میلاد پورمحسن، آزاد جعفرزاده، جابر نصیری (علی آل کثیر ۶۴)، محمد طالبی، میثم میرپسندیده، عباس کندل، مرتضی حیدری (حسن نیازی ۹۰) و سعید باقرپسند (سعید طالبی ۸۵).

مطالب پیشنهادی

1 دیدگاه

  1. دو نوع زمین خوار در کشور ایران وجود دارد ۱- یکی شخص یا اشخاصی که نتواند یا نتوانند به موقع و به اندازه رشوه خود را به کارکنان (الف – اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان … ب – اداره اجازه برداشت آب از زیر زمین در شهرستان … پ – اداره واگذاری زمین برای توسعه کشاورزی در شهرستان … ت – اداره ثبت اسناد املاک در شهرستان … بپردازد یا بپردازند ۲- یکی شخص یا اشخاصی که نتواند یا نتوانند به موقع و به اندازه رشوه خود را به الف – اداره شهرسازی شهرستان … ب – اداره روستا سازی شهرستان … پ – اداره ثبت اسناد املاک شهرستان …بپردازد یا بپردازند این شخص یا اشخاص از طرف مراجع مربوطه به عنوان زمین خوار به اداره دادگستری شهرستان … معرفی می شوند تا درس عبرتی شوند برای ملت ایران لطفا تهمت و افترا را بهانه نکنید و وافعیت موجود در کشور را منشر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن