آخرین خبرهااسلایدربین الملل

پسر ریگان: هیچ یک از روسای جمهوری سابق آمریکا یک دهم از کارهایی را که ترامپ کرده، انجام نداده‌اند

پسر ریگان

پسر رونالد ریگان، رئیس جمهور اسبق آمریکا گفته است که آمریکایی‌های حامی ترامپ تا حدی از دموکرات‌ها متنفرند که ولادیمیر پوتین را برای تصدی پست ریاست جمهوری کشورشان به دموکرات‌ها ترجیح می‌دهند.

به گزارش تدبیرشرق به نقل از ایسنا، رونالد ریگان جونیور، پسر رونالد ریگان، رئیس جمهوری فقید آمریکا به شبکه خبریMSNBC اعلام کرد که هیچ یک از روسای جمهوری سابق آمریکا یک دهم از کارهایی را که ترامپ کرده، انجام نداده‌اند.

وی ادامه داد: پایگاه میزان حامیان او که حدود یک سوم مجموع آرای الکترال‌ است، واقعیت ندارد و مهمترین مساله برای آنها این است که ترامپ از همان افرادی متنفر است که آنها متنفرند. این “سندروم اختلال ترامپ” است.

پسر ریگان به توئیت ترامپ اشاره کرد که در آن از کتاب آلن درشوویتز به نام “پرونده‌ای علیه استیضاح ترامپ”‌ تمجید کرده و در آن توئیت نوشته بود: از همه افرادی که سندروم اختلال ترامپ دارند، می‌خواهم این کتاب را بخوانند!

ریگان جونیور همچنین گفته که حامیان ترامپ از پوتین حمایت می‌کنند و ادامه داد: آنها پوتین را دوست دارند – اگر به نظرسنجی‌ها بنگرید، محبوبیت پوتین بسیار بالاست. قسم می‌خورم که اگر محبوبیت پوتین از ترامپ بالاتر برود، آنها پوتین را نسبت به هر دموکرات دیگری به عنوان رئیس جمهوری آمریکا ترجیح می دهند. همه اینها به هم بستگی دارد؛ اگر ترامپ، پوتین را دوست دارد، آنها نیز پوتین را دوست خواهند داشت.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن