چهارشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۷
رئیس شورای شهر رشت:

شورای پنجم بالا‌ترین سطح همکاری را با شهردار رشت داشته است

سید امیرحسین علوی با اشاره به شایعات مبنی بر حضور شهردار در وزارتخانه‌ای در تهران خاطرنشان کرد: در جلسه اخیر شورای شهر رشت ایشان صادقانه به این پرسش پاسخ دادند و گفتند تماس‌هایی در این‌باره با بنده گرفته‌ شده ولی فعلا هیچ تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ام. 

تدبیرشرق/وی ادامه داد: اعضای شورای پنجم شهر رشت با شهردار این شهر تاکنون بالاترین سطح همکاری را داشته‌اند زیرا این شهر در ادوار گذشته آسیب دیده و زخمی است و حضور و انتخاب نصرتی در راستای این بوده تا مرهمی برای دردهای این شهر باشد.

علوی افزود: ما منتظر هستیم تا شهردار رشت نتایج بررسی خود را به شورا اعلام کند و قطعا نظر نصرتی شهردار رشت برای ما قابل احترام است و اگر بحث رفتن جدی شود ۵۰ درصد تصمیم‌گیری بر عهده ایشان و ۵۰ درصد به نظر اعضاء شورا بستگی دارد.

وی اضافه کرد: بنده به شخصه علاقه‌ای به رفتن شهردار ندارم و اعتقاد دارم با رفتن ایشان شهر آسیب می‌بیند و نصرتی تا روزی که بخواهد شهردار رشت بماند قابل احترام اعضای شورای شهر خواهد بود و همه ما در راستای توسعه شهر به ایشان کمک خواهیم کرد.

رئیس شورای شهر رشت تاکید کرد: علی‌رغم همه شایعاتی که در خصوص انتخاب شهردار بعدی وجود دارد باید بگویم بنده تاکنون در این زمینه با هیچ یک از کاندیداهای احتمالی صحبت نکرده ام و هر زمانی نیاز به انتخاب شهردار جدید وجود داشته باشد با رای و نظر همه اعضای شورا فرد شایسته‌ای را در این زمینه انتخاب خواهیم کرد.

کانال تدبیرشرق

همچنین بخوانید

چرا علی بهارمست نخواست در بین گزینه های شهرداری رشت باشد؟

تدبیرشرق/رشت شهردار ندارد؛ جمله ای است که اگر چه حقیقت تلخ این روزهای شهرباران است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *