آخرین خبرهااستان ها

حرکت رو به جلوی منطقه دو شهرداری رشت؛ لایروبی مکانیزه منهول های فاضلاب سطح منطقه

 

به گزارش تدبیرشرق به نقل از روابط عمومی منطقه دو شهرداری رشت، علیرضا کامران راد سرپرست منطقه دو شهرداری، از لایروبی مکانیزه منهول های فاضلاب در سطح منطقه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه پاکسازی منهول های فاضلاب از تجمع آب بخصوص در فصل های بارانی در معابر شهری می کاهد افزود: عملیات پاکسازی مکانیزه منهول ها در سطح منطقه از سه ماه پایانی سال ۹۶ تاکنون در حال اجرا می باشد .

در راستای بهبود سیمای محیط شهری به خصوص در روزهای بارانی سال تاکنون عملیات لایروبی مکانیزه منهول های فاضلاب در خیابانهای بیستون ، سعدی ، طالقانی ، شریعتی تا صیقلان و سردار جنگل صورت گرفته است و این عملیات در بازار رشت ادامه دارد.

وی با تاکید بر اهمیت بازار از نظر گردشگری و کسب و کار ادامه داد: لایروبی مکانیزه منهول های فاضلاب بازار بزرگ جهت رفاه در عبور و مرور شهروندان و عدم ایجاد اختلال در کسب و کار بازار به صورت شبانه و مستمر در حال انجام است.

کامران راد با اشاره به اینکه در گذشته شاهد معضلات و مشکلات بسیاری در لایروبی سنتی بودیم، افزود : مسائل و مشکلات پیرامون سیستم سنتی، شهرداری را بر آن داشت تا با استفاده از سیستم مکانیزه علاوه بر افزایش بهره وری در سرمایه و نیروی انسانی، گامی جهت افزایش رضایت شهروندان بردارد.

وی در پایان با اشاره به مزیت های لایروبی مکانیزه به وسیله دستگاه های مکنده ، از جمله افزایش کیفیت لایروبی، صرفه جویی در زمان ، کاهش هزینه، افزایش سرعت عملیات و همچنین ضریب ایمنی و بهداشتی پرسنل خاطر نشان کرد: برنامه ریزی لازم جهت لایروبی منهول های فاضلاب سایر نقاط منطقه صورت گرفته و این عملیات تا پاکسازی کامل منهول های فاضلاب سطح منطقه ادامه خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن