دوشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۷

حاجی بابایی: بین فراکسیون امید و فراکسیون ولایی هم‌افزایی وجود دارد/ بعضی جرقه‌ها از سمت هردو فراکسیون کنترل شده

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس فراکسیون ولایی مجلس گفت: نمایندگان باید نیازهای مردم را مبنای کارخود قرار دهند. اگر نمایندگان مجلس نیازهای مردم را مبنا قرار دهند هم افزایی لازم ایجاد می‌شود. در خیلی از زمینه ها هم وجود دارد. بین ما و فراکسیون امید این هم افزایی وجود دارد. البته شاید بعضا جرقه هایی ایجاد شود اما از سمت هردو فراکسیون کنترل شده است.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به اینکه معتقد است نهادها نیاز به همراهی و وحدت دارند، گفت: قطبی کردن مجلس به هیچ عنوان به صلاح مردم نیست، قطبی کردن با اینکه هر تشکلی کار خودرا انجام دهد متفاوت است. فضای مجلس فضایی خوب است.

وی افزود: اینکه نمایندگان به یکدیگر بی‌حرمتی کنند یا رو در روی هم قرار بگیرند اصلا به نفع مجلس و مردم نیست. در بسیاری مسائل نظرات مخالف و موافق وجود دارد اما فضای دو قطبی و کشمکش با اختلاف‌نظر متفاوت است.

رئیس فراکسیون ولایی مجلس با تاکید براینکه این فراکسیون با فراکسیون امید تعامل لازم را دارند، گفت: نمایندگان باید نیازهای مردم را مبنای کارخود قرار دهند. اگر نمایندگان مجلس نیازهای مردم را مبنا قرار دهند هم‌افزایی لازم ایجاد می‌شود. در خیلی از زمینه ها هم وجود دارد. بین ما و فراکسیون امید این هم افزایی وجود دارد. البته شاید بعضا جرقه‌هایی ایجاد شود اما از سمت هردو فراکسیون کنترل شده است.

کانال تدبیرشرق

همچنین بخوانید

محسنی ‌اژه‌ای: سیف ممنوع الخروج است / از او یک بار تحقیق شده؛ پرونده اش در حال رسیدگی است

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه از ممنوع الخروج بودن رییس سابق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *