سه شنبه , ۱ آبان ۱۳۹۷

استاندار گیلان خبر داد: بهره‌برداری از نخستین پروژه گردشگری دریایی در انزلی

نخستین پروژه گردشگری دریایی در انزلی

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری دریایی گفت: انشاء الله ظرف چند ماه آینده شاهد بهره برداری از نخستین پروژه گردشگری دریایی در شهرستان انزلی خواهیم بود .

به گزارش تدبیرشرق، مصطفی سالاری در بررسی شماری از طرح‌های سرمایه‌گذاری استان گیلان با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر گردشگری گیلان بر ضرورت بهره‌گیری از فرصت حضور گردشگران در جهت اشتغالزایی تاکیدکرد و گفت: باتوجه به شرایط اقلیمی و موقعیت جغرافیایی بی‌نظیر استان، باید با نگرش منطقی و عقلانی و تصمیم‌گیری درست زمینه بهره‌گیری مناسب مردم  از این فرصت را فراهم کنیم.

نماینده‌عالی دولت در گیلان افزود: با جهت‌دهی‌صحیح به گردشگران در استفاده از اقامتگاه‌ها، گردشگری سلامت و تفریح گاه‌ها خواهیم توانست ظرفیت های شغلی مناسبی را ایجاد و آن را مدیریت و کنترل کنیم .

گفتنی است در این نشست چهار طرح سرمایه گذاری بررسی شد و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان هماهنگی های لازم جهت تسهیل در روند اجرای این پروژه ها انجام پذیرفت.

/ایلنا

کانال تدبیرشرق

همچنین بخوانید

میرشمس مومنی زاده

فرماندار رشت در دیدار با شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شعبه گیلان: سرنوشت سیاسی اجتماعی انسانها جز به عزم و اراده ی آنان تغییر نمی کند

فرماندار شهرستان رشت در دیدار با اعضای حزب ندای گیلان اظهارداشت: سرنوشت سیاسی اجتماعی انسانها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *