آخرین خبرها

کشف ۲۰ میلیارد داروی قاچاق در کرج

کشف ۲۰ میلیارد داروی قاچاق در کرج

استان‌ها > البرز – ایسنا نوشت: فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۰ میلیارد ریال داروی قاچاق و خارج از شبکه توزیع در کرج خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: درپی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی دارو در یک منزل مسکونی در منطقه کمالشهر کرج، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر، به مکان مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا مقادیر زیادی داروی ایرانی و خارجی کشف کردند و در این زمینه یک نفر دستگیر شد.
سردار محمدیان عنوان داشت: در بررسی‌های تکمیلی ماموران، محرز شد که انبار اصلی داروها در یک سوله در محدوده کمالشهر است که به صورت غیرقانونی در آنجا نگهداری شده و سپس به بازار فروش عرضه می‌شود که بلافاصله ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق، به همراه عوامل اداره اصناف، معاونت غذا و داروی استان البرز، به محل انبار مراجعه کردند که موضوع تحت بررسی است.
فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که ارزش داروهای کشف شده ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، اضافه کرد: انبار مذکور پلمب شد.

۴۶

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن