آخرین خبرها

گلایه‌های محسن مسلمان بعد از جشن قهرمانی/ کمال که با برانکو مشکل ندارد!

گلایه‌های محسن مسلمان بعد از جشن قهرمانی/ کمال که با برانکو مشکل ندارد!

ورزش > لیگ برتر – هافبک قرمزها به انتقاد از عملکرد باشگاه پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن مسلمان هافبک قرمزها درباره تمدید قراردادش با باشگاه می‌گوید: «نه برای پرسپولیس منت می‌گذارم، نه حرفی دارم. هر کسی بخواهد برای پرسپولیس بازی کند، باید از خدایش باشد. همین که مردم صدایم می‌کنند، از پرسپولیس است. از خدایم است که برای پرسپولیس بازی کنم، اما تا الان باشگاه به هیچ کسی نگفته برای تمدید قرارداد بیاید. باشگاه منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات است تا به یکسری باز بازیکنان بگوید آنها را نمی‌خواهد.» او ادامه می‌دهد: «کمال کامیابی‌نیا نه با برانکو مشکل دارد، نه با فردی دیگر. او مهره کلیدی پرسپولیس است، اما چرا به او نمی‌گویند بیاید و قراردادت را تمدید کن؟ اگر من با کسی مشکلی دارم که ندارم، چرا نمی‌آیند این را بگویند؟ سلیقه برانکو دو سال این بوده که برای او بازی کنم، اما الان سلیقه‌اش نیست که بازی کنم. وظیفه‌ام این است که تمرین کنم، نه اخم. به تماشاگران پول ندادم که من را تشویق کنند».
او می‌گوید: «باشگاه به ما گفته که هر کسی دوست داشت، بیاید و تمدید کند، این در شأن بازیکن پرسپولیس نیست. باز هم می‌گویم هر بازیکنی از خدایش باشد که در پرسپولیس بازی کند، اما نه اینکه در رختکن بگویند هر کسی دوست داشت بیاید و قراردادش را تمدید کند. سال اولی که آمدیم، پرسپولیس را از منجلاب بیرون کشیدیم و نایب قهرمان شدیم. دو سال هم هست که قهرمان می‌شویم. باشگاه منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات است تا یکسری را نخواهد که اولی‌اش من هستم. اگر باشگاه نگران بود، به ما می‌گفت بیایید و بگویید چه چیزی می‌خواهید. شاید من با ۱۰۰ میلیون بمانم یا دو میلیارد بخواهم. باشگاه باید بداند دردم چیست. باشگاه نمی‌داند چه کسی را می‌خواهد.»
مسلمان در واکنش به جریمه‌هایی که از سوی باشگاه برای بازیکنان در نظر گرفته شده، می‌گوید: «هر کسی بماند، جریمه‌ را می‌بخشند. فکر می‌کنم به خاطر دو روز اعتصاب ۱۴۰ میلیون تومان جریمه شده‌ایم. سال گذشته هم ۲۰،۳۰ میلیون تومان هم به خاطر پیراهن جریمه شدیم. پیراهنی که ۴ میلیون تومان برای ما آب خورد. فکر کنم روی پیراهن ما طلا کار کرده بودند و پشت آن هم طلاکوبی شده بود! برای من، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا که اعتراض کرده بودیم، نزدیک به ۱۷۰ میلیون تومان جریمه کرده‌اند. مطمئنم حرف‌هایی که زده‌ام، خیلی‌ها از جمله گرشاسبی ناراحت می‌شوند. از خدایم هست که در پرسپولیس بمانم، اما باشگاه یک کلمه هم با ما صحبت نکرده است.»
هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه آیا پیشنهادی از تیم‌های دیگر دارد یا نه، می‌گوید: «هم از ایران و هم خارج پیشنهاد دارم، اما اولویتم پرسپولیس است. ۱۵ دیدار برای پرسپولیس بازی نکرده‌ام، اما رزومه‌ام مشخص است. نه با دلالی آمده‌ام، نه پولی کار کرده‌ام. ۴،۵ تیم من را می‌خواهند. ما گفتیم می‌خواهیم تمدید کنیم، اما باشگاه منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالات است و فکر کنم ۲۰ روز دیگر مشخص می‌شود. ما باید همینطور تمرین کنیم تا پس از پایان بازی با الجزیره.»
مسلمان در واکنش به اینکه شاید باشگاه با نظر سرمربی تصمیمی به تمدید قرارداد اتخاذ نکرده، می گوید: «نظر سرمربی تیم است که چه کسی را می‌خواهد، چه کسی را نمی‌خواهد، اما باشگاه هم باید سهمی داشته باشد. من الان پیشنهاد از تیم‌های دیگر دارم، شاید ۲۰ روز دیگر من را نخواهند. باید تکلیف من را مشخص کنند. ما را با مردم طرف نکنند و بگویند به خاطر پول در پرسپولیس نماند. من، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، صادق محرمی و محمد انصاری ۶ بازیکنی هستیم که برای تمدید قرارداد صحبت نشده است. محسن ربیع‌خواه هم بود که قراردادش را تمدید کردند. این کار راحت است که باشگاه تکلیف را مشخص کند.»

۲۵۲ ۴۳

مطالب پیشنهادی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن