اجتماعیاستان ها

فرماندار رودسر در دیدار با فرمانداران لنگرود و لاهیجان : نشست‌های جمعی می‌تواند زمینه‌ساز بسیاری از اقدامات ارزشمند باشد + تصاویر

به گزارش تدبیرشرق به نقل از روابط عمومی فرمانداری رودسر ؛ علی وارسته بهدانی عصر دیروز در دیدار با فرمانداران لنگرود و لاهیجان با اشاره به تعامل سازنده مابین شهرستان‌های هم‌جوار افزود: یکی از راه‌های کسب موفقیت مدیران ارشد اجرایی در شهرستان‌ها جمع‌آوری مشترکات شهرستانی و برقراری ارتباط محوری و دائم است که یقیناً می‌تواند در رشد و ارتقا شهرستان‌های هم‌جوار تأثیر آفرین باشد.

فرماندار رودسر با اشاره به اینکه پیشرفت و توسعه به‌تنهایی حاصل نمی‌شود و صرفاً نمی‌تواند در یک مجموعه استانی به یک شهرستان محدود شود تصریح کرد : اگر می‌خواهیم شهرستان را ارتقا دهیم باید به همان میزان در ارتقا استان با کمک شهرستان‌های مجاور و ارائه طرح‌های نوآورانه و با برگزاری نشست‌های مختلف تبادل فکر و نظر داشته باشیم .

وارسته افزود: نشست‌های جمعی می‌تواند زمینه‌ساز بسیاری از اقدامات ارزشمند باشد، تفکر فردی مدیریتی باید تغییر کند.

وی با اشاره به اشتراکات شهرستان‌های لنگرود و لاهیجان خصوصاً در بخش چای گفت : با ارائه طرح و برنامه می‌توانیم تعامل شهرستان‌ها را در تقویت و رونق بخشی بیشتر به این محصول افزایش دهیم .

فرماندار رودسر با بیان اینکه  تأکید کرد: با بررسی بیشتر می‌توان برای محصولات مشترک بسیاری برنامه‌ریزی کرد و در همان راستا با تعامل به یک هدف مشترک رسید .

فرماندار لنگرود نیز در این دیدار با اشاره به پروژه ملی جاده ساحلی چمخاله به رودسر افزود : اقدامات شهرستان لنگرود در این پروژه با توجه به اعتبارات صورت گرفته است و شهرستان رودسر نیز می‌تواند با جلسات و راهکارهای مختلف نسبت به دریافت اعتبار و اتمام تعهدات در این زمینه اقدام نماید تا این پروژه بزرگ که از اشتراکات دو شهرستان لنگرود و رودسر است به اتمام برسد .

همچنین فرماندار لاهیجان از حسن نیت و حضور دکتر وارسته تشکر کرد و گفت : یقیناً کار گروهی و تعامل سازنده بهتر می‌تواند شهرستان‌ها را به رشد و توسعه نزدیک سازد و الحمدالله ظرفیت‌های خوب لاهیجان می‌تواند زمینه‌سازی ارتقا سایر شهرستان‌ها را نیز فراهم سازد .

 

/ بامردم

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن