تدبیر ورزشی

بازیکنان سپیدرود فقط یک دست لباس داشتند/ کریمی مانع پرداخت پاداش شد!

علی کریمی خواستار تقسیم عادلانه پاداش تیم خود شد.

تدبیرشرق/تسنیم نوشت:بازیکنان تیم سپیدرود برای دیدار مقابل تراکتورسازی فقط یک دست لباس در اختیارشان قرار گرفته بود و همین مسئله باعث ناراحتی و نگرانی کادرفنی سرخ پوشان رشتی شده بود. نکته ای که علیرضا امامی فر هم در پایان بازی به آن اشاره کرد. به این ترتیب اگر در دقایق پایانی بازی و زمانی که سپیدرود سه تعویض خود را انجام داده بود، بازیکنی از این تیم در جریان بازی لباسش دچار پارگی می شد، دیگر پیراهنی برای عوض کردن وجود نداشت و سپیدرود مجبور بود با یک بازیکن کمتر به کار خود ادامه دهد. اتفاقی که شاید در هیچ تیم دیگری رخ ندهد.

همچنین فارس خبر داده است علی کریمی پس از پیروزی سپیدرود رشت مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و هشتم لیگ برتر مانع از پرداخت پاداش به بازیکنان تیم شد چراکه مسئولان سپیدرود پاداش را برای همه بازیکنانشان در نظر نگرفته بودند. همچنین وی شخصاً به بازیکنان پاداش خواهد داد.

بعد از برتری تیم فوتبال سپیدرود مقابل تراکتورسازی نماینده جواد تن زاده مالک این باشگاه به رختکن سرخپوشان گیلان رفت و برای بازیکنان پاداشی را در نظر گرفت اما از آنجا که پاداش به تعداد تمامی اعضای این تیم نبود علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود مانع پرداخت پاداش ها بین بازیکنان شد.

به نقل از فارس، وی در حضور بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم از نماینده مالک باشگاه خواست تا در صورتی که پاداش به اندازه تمام تیم تهیه شد آن را بین همه تقسیم کند. در این بین مالک باشگاه هم اعلام کرد پاداش ها نزد یکی از مربیان بماند تا در صورت پرداخت پاداش بقیه به صورت یکسان بین همه اعضای این تیم تقسیم شود.

از سوی دیگر علی کریمی خودش نیز به خاطر پیروزی روز گذشته پاداشی را برای بازیکنان این تیم در نظر گرفته و قرار است به آنها پرداخت کند.

تیم فوتبال سپیدرود روز گذشته در دیداری حساس مقابل تراکتورسازی به برتری رسید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن